loading

Cégcsoportunk az alábbi pozíciókba keres, önálló munkavégzésre alkalmas munkatársakat, akik hosszú távon képzelik el szakmai jövőjüket az autóiparban.

Amennyiben a lent részletezett pozíciók bármelyike felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével, az alábbi címek valamelyikére, vagy a hirdetésben megjelölt e-mail címre:

human@maxabo.hu
Maxabo Autóház, 1037 Bp. Bécsi út 254.

Karosszérialakatos kárszakértő és Munkafelvevő

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Karosszérialakatos üzem területén szerzett több éves munkatapasztalat
  • Biztosítói kárrendező rendszerek kifogástalan ismerete (Audatex, DoClaMS, AudaShare, KárNavigátor stb.)
  • Terhelhetőség, önálló, gyors munkavégzés
  • Magabiztos, precíz
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Ápolt, kulturált megjelenés, ügyfélcentrikus

Előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Eredményorientált, versenyképes jövedelem
  • Rendezett jogi háttér
  • Kulturált munkakörülmények
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

Állás, munkaterület:

  • Szakmunka, gépkocsi karosszéria lakatos / Fényező / Kárszakértő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. ker., Óbuda, teljes munkaidőben

A Jelentkezés módja:

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát "Kárszakértő" jeligére, az alábbi címek valamelyikére:

Email.  human@maxabo.hu Posta: Maxabo Autóház, 1037 Bp. Bécsi út 254.

Ugrás az oldal tetejére